购买 MT40A1G16TB-062E-IT-F | MT40A1G16TB-062E-IT-F数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MT40A1G16TB-062E-IT-F
MT40A1G16TB-062E-IT-F
MT40A1G16TB-062E-IT-F
仅供参考
制造商 Micron Technology Inc.
描述 IC DRAM 16GBIT PARALLEL 96FBGA
送货服务
MT40A1G16TB-062E-IT-F参数
技术SDRAM - DDR4
内存大小16Gbit
内存接口Parallel
时钟频率1.6 GHz
写周期时间 - Word,Page15ns
访问时间19 ns
电压 - 电源1.14V ~ 1.26V
工作温度-40°C ~ 95°C (TC)
安装类型Surface Mount
包/箱96-TFBGA
供应商设备包96-FBGA (7.5x13)
MT40A1G16TB-062E-IT-F Packaging
Insepction
MT40A1G16TB-062E-IT-F FAQ
  • 1. How to order MT40A1G16TB-062E-IT-F on Heisener?
  • 3. Are the MT40A1G16TB-062E-IT-F price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MT40A1G16TB-062E-IT-F?
MT40A1G16TB-062E-IT-F 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。